Bijeenkomst resultaten co-onderzoek eenzaamheid
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.lochemdoet.nl/o/Stichting-Welzijn-Lochem2/activiteiten/Bijeenkomst-resultaten-co-onderzoek-eenzaamheid/102220 om je aan te melden
Samenvatting
Als eenzaamheid jou als professional, vrijwilliger of persoonlijk raakt nodigen we je van harte uit voor deze bijeenkomst.Uitgebreide omschrijving
Eenzaamheid in de gemeente Lochem | Resultaten Co-onderzoek
Donderdag 18 september 16.00 - 18.30 uur.
Dorpshuis Hoeflo in Harfsen
Voor wie? Voor inwoners, vrijwilligers en collega professionals uit de gemeente Lochem
Eenzaamheid kan diep ingrijpen in iemands leven. Samen met vrijwilligers hebben we in co-creatie een onderzoek uitgevoerd naar de ervaringen van inwoners uit de gemeente Lochem die met eenzaamheid te maken hebben (gehad). Tijdens deze bijeenkomst delen we de verhalen die raken, die ontroeren, en die ons allemaal iets te zeggen hebben. We presenteren de inzichten en uitkomsten van het onderzoek en gaan met elkaar in gesprek over de aanbevelingen, zodat we samen beter toegerust zijn om mensen een steuntje in de rug te kunnen bieden.
Ben je erbij?
Als eenzaamheid jou als professional, vrijwilliger of persoonlijk raakt, nodigen we je van harte uit. Wij zorgen naast de inhoud, ook voor een hapje en een drankje. Voel je welkom.