Vacature bediening Licht & Geluid
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.lochemdoet.nl/o/Vereniging-Kunstkring-Ruurlo/activiteiten/Vacature-bediening-Licht--Geluid/51215 om je aan te melden
Samenvatting
We zoeken technische mensen die het leuk vinden om in een gezellig team de verlichting en het geluid te regelen bij concerten en lezingen. Paar keer per maand.Uitgebreide omschrijving
Vacature voor Licht en Geluid
Door uitbreiding van activiteiten is er is weer plaats voor een vrijwilliger in ons gezellige technische team voor Licht en Geluid! Voor activiteiten zoals concerten, lezingen, exposities en bijeenkomsten moeten allerlei technische zaken worden aangesloten. Van microfoons tot ledlampen en van laptops tot lichttafel. Kabels uitrollen, lampen instellen en nog veel meer van deze technische zaken maar ook daarna weer netjes opruimen. Heel leuk werk in een team en je ontmoet ook musici en sprekers en kunt mee kijken achter de schermen. In de regel vinden de concerten en lezingen plaats tussen begin oktober en eind april. Vrijwel altijd 's avonds. In de namiddag wordt de zaal ingericht en de lampen afgesteld.
Ben je technisch aangelegd en of wil je dit ‘vak’ leren, meld je dan aan via Louis Swart in Ruurlo.
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleidingOver Vereniging Kunstkring Ruurlo
De KunstKring werkt met vrijwilligers en heeft de ANBI-status.
In 2020 vierde de KunstKring Ruurlo haar 25-jarige bestaan.
Met bijna 350 leden is de KunstKring Ruurlo een vereniging die ertoe doet. Veel van die leden zijn ook actief binnen de vereniging als vrijwilliger.
Jaarlijks worden meerdere programma’s ontwikkeld met muziek, exposities, cursussen en lezingen.