Penningmeester
Praktische informatie
Vacature • Project
Contactpersoon
Rob de Vos
Wat wij bieden
Voorwaarden
#84030
Scan me of ga naar www.lochemdoet.nl/o/Stichting-Vrienden-van-Karoli-Lwanga-Hospital-Nyakibale/activiteiten/Penningmeester/84030 om je aan te melden
Wij zijn op zoek naar een penningmeester voor ons bestuur. Hij/zij is verantwoordelijk voor het financieel beheer van de stichting.
De penningmeester neemt deel aan de bestuursvergaderingen, 4 keer per jaar en stelt een jaarrekening op. Het is zinvol sociaal werk voor kwetsbare, arme mensen in Oeganda.
Gerelateerd aan
Over Stichting Vrienden van Karoli Lwanga Hospital Nyakibale
De stichting ondersteunt het Oegandese ziekenhuis waar de voorzitter Rob de Vos, huisarts in Lochem, in de jaren 90 heeft gewerkt als tropenarts. Momenteel wordt er aandacht gegeven aan mensen met suikerziekte en hart-en vaatziektes en wordt met onze steun een computersysteem geintroduceerd in het ziekenhuis
Bekijk meer activiteiten van Stichting Vrienden van Karoli Lwanga Hospital NyakibaleDeze vrijwilligersvacature is verlopen Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.
