WBTR, ontrafeling van de "spookverhalen"

Praktische informatie
Training • Training
Contactpersoon
LochemDOET (vrijwilligerscentrale)
#115373
Scan me of ga naar www.lochemdoet.nl/o/Lochem-Doet/activiteiten/WBTR-ontrafeling-van-de-spookverhalen/115373 om je aan te melden
Klopt het dat je als bestuurder in de schulden kan komen? Moeten onze statuten vernieuwd worden per 1 juli? Tijdens deze webinar krijg je antwoord hierop.
Er gaan allerlei geruchten rond over de WBTR.
Sommige mensen denken dat je als bestuurder persoonlijk in de schulden kunt komen of zelfs failliet kunt gaan door een verkeerde beslissing. Maar klopt dat eigenlijk wel? Hoe zit het echt in elkaar?
Anderen zeggen weer dat per 1 juli je statuten vernieuwd moeten zijn. Klopt dat dan? En hoe zit dat werkelijk?
Tijdens dit webinar worden de 'spookverhalen' rondom de WBTR ontrafelt, wordt besproken wat er echt verandert en krijg je concrete tools om als bestuur WBTR-proof te worden.
WAT KOMT ER AAN BOD?
• Hoe werkt de WBTR en wat zijn de concrete gevolgen voor jou als bestuur en bestuurder?
• De beroemde spookverhalen, welke kloppen en welke zijn pure mythe?
• Wanneer kun je als bestuurder aansprakelijk worden gesteld en wanneer juist niet?
• Wat moet je geregeld hebben als bestuur en welke afspraken maak je met elkaar?
• Praktische tips en adviezen: zo word je als bestuur WBTR-proof.
Webinar
• dinsdag 14 april | 12.00-13.15
• online via Zoom
• duur: ruim een uur, inclusief ruimte voor vragen
• voor bestuurders van stichtingen, verenigingen
• en voor adviseurs van vrijwilligerscentrales
Deze webinar wordt gegeven door Frank Hoes.
Na aanmelding krijg je zijn mailadres om definitief deel te nemen.
Over LochemDOET
Het team van LochemDOET helpt je op weg als je op zoek bent naar vrijwilligers of vrijwilligerswerk in Lochem.
Bekijk meer activiteiten van LochemDOETAanmeldingen sluiten over 20 dagen.