En dan is het mis! Crisis voorbereiding voor besturen

En dan is het mis! Crisis voorbereiding voor besturen

Workshop · 14 feb, 10:00 - 12:00
Doctor Rivestraat 1, 7241 AS Lochem, Nederland

Contactpersoon

Aanmeldingen sluiten over 24 dagen.12 plaatsen over.
Deel workshop
LochemDOET
#90393
Scan me of ga naar www.lochemdoet.nl/o/Lochem-Doet/activiteiten/En-dan-is-het-mis-Crisis-voorbereiding-voor-besturen/90393 om je aan te melden

Samenvatting

Wat kan je als bestuur doen om te zorgen dat een situatie niet verder escalleert? Je kunt als bestuur met goede afspraken veel voorkomen.

Uitgebreide omschrijving

Je hoopt dat het jouw organisatie nooit overkomt, en toch kan het zo zijn dat je als bestuurder informatie ontvangt over grensoverschrijdend gedrag. In dit geval moet je wel weten welke stappen je moet nemen om mogelijke escalatie te voorkomen. Ontdek hier alle tools en input die je nodig hebt om dit soort situaties zorgvuldig af te handelen. 


Deze training wordt gegeven door Carin van der Hor. Zij is expert van het NOV op het gebied van sociaal veiligheid en crisis beheersing.


 

Hoe kom ik er?

Aanmeldingen sluiten over 24 dagen.12 plaatsen over.
Deel workshop

Over LochemDOET

Het team van LochemDOET helpt je op weg als je op zoek bent naar vrijwilligers of vrijwilligerswerk in Lochem.