Wil jij nieuwe mensen leren kennen? Nieuwsgierig naar andere culturen?

Wil jij nieuwe mensen leren kennen? Nieuwsgierig naar andere culturen?

Regelmatig · Flexibele uren
Lochem, Gelderland, Nederland
Maatje & buddyAnders
Vluchtelingen & MinderhedenWelzijnBuurt & omgeving

Contactpersoon

Activiteit Delen
Buddy to Buddy Lochem
#95098
Scan me of ga naar www.lochemdoet.nl/o/Buddy/activiteiten/Wil-jij-nieuwe-mensen-leren-kennen-Nieuwsgierig-naar-andere-culturen/95098 om je aan te melden

Samenvatting

Buddy to Buddy verbindt nieuwkomers met dorpsgenoten op basis van gedeelde interesses. Samen doorbreken we de sociale isolatie en bouwen we aan écht contact.

Uitgebreide omschrijving

Buddy to Buddy Lochem brengt nieuwkomers (mensen met een vluchtachtergrond) en inwoners uit de gemeente Lochem samen, op basis van gelijkwaardigheid en gedeelde interesses. Samen doorbreken we sociale isolatie en bouwen we aan een inclusieve gemeenschap.

Wil jij nieuwe mensen leren kennen?

Ben je nieuwsgierig naar andere culturen, of wil je iets betekenen voor iemand die zich hier thuis probeert te voelen? Samen wandelen, koffie drinken of werken in de (moes)tuin? Juist in het delen van gewone dingen zit het goud. 💛

Bij Buddy to Buddy word je gekoppeld op basis van gedeelde interesses. Ondertussen leer je ook een hele groep leuke mensen kennen. Veel om blij van te worden dus! Om echt een band op te bouwen, is het fijn om elkaar ongeveer één keer per week te zien of te spreken.

Nieuwsgierig geworden of wil je meedoen? Wat leuk! 😍

Stuur gerust een mailtje, bel of app ons als je vragen hebt of meer info wilt.

Binnenkort zijn er twee momenten waarop je vrijblijvend kunt kennismaken:

☕ Buddycafé – open voor iedereen

Dinsdag 10 juni, inloop tussen 19.30 – 21.30 uur

’t Stadshuus, Markt 3, Lochem

Een mooi moment waarop nieuwkomers en inwoners elkaar op een laagdrempelige manier kunnen ontmoeten. Ben je al buddy of wil je meer weten over Buddy to Buddy? Je bent van harte welkom!

Het Buddycafé is dé plek om andere (toekomstige) buddy’s te ontmoeten, samen een spelletje te doen, iets te drinken en ons beter te leren kennen. Iedereen staat open voor contact, dus loop gerust binnen.

Tijdens dit Buddycafé starten we met iets nieuws: we maken samen een kleurrijke Buddy to Buddy-slinger voor het volgende matchingsfeest. Elke knoop staat symbool voor een ontmoeting, een verhaal, een verbinding. Zin om mee te doen? Leuk! Maar niets moet, alles mag.

🗓 Informatieavond

Dinsdag 1 juli 2025 – ’t Stadshuus, Markt 3, Lochem

Inloop vanaf 19.15 uur | Start presentatie: 19.30 uur

Ben jij benieuwd hoe jij kunt bijdragen aan een inclusieve samenleving? Kom dan naar onze informatieavond.

We vertellen je meer over het buddytraject, wat je van ons kunt verwachten en wat wij van jou vragen.

Je bent van harte welkom. We kijken ernaar uit je te ontmoeten! 💛🩷

Wat wij vrijwilligers aanbieden

🤝 Extra begeleiding

Hoe kom ik er?

Activiteit Delen

Over Buddy to Buddy Lochem

Buddy to Buddy Lochem koppelt nieuwkomers die hun land van herkomst moesten verlaten aan stads- of dorpsgenoten uit de gemeente Lochem op basis van gelijkwaardigheid en gedeelde interesses.
Beeld: Elske Nissen